HER EV BİR FABRİKA PROJE TANITIMI GERÇEKLEŞTİ | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> HER EV BİR FABRİKA PROJE TANITIMI GERÇEKLEŞTİ21.07.2017 07:00

HER EV BİR FABRİKA PROJE TANITIMI GERÇEKLEŞTİ

HER EV BİR FABRİKA PROJE TANITIMI GERÇEKLEŞTİ


Dörtyol Belediyesi, Her Ev Bir Fabrika Projesini Halk Eğitim Merkezi’nde yoğun katılım ile tanıttı.


Bu haber 8757 kez okundu.
Dörtyol Belediyesi, Her Ev Bir Fabrika Projesini Halk Eğitim Merkezi’nde yoğun katılım ile tanıttı.

Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy’un seçim vaatleri kitapçığında yer alan ‘Her Ev Bir Fabrika Olsun’ proje tanıtımı, Dörtyol Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda gerçekleşti. Kursiyerlerin ve vatandaşların yoğun ilgi duyduğu proje hakkında detaylı bilgiler aktarıldı. 
Dörtyol Halk Eğitim Merkezi salonunda yapılan tanıtım toplantısına projeye destek veren Dörtyol Halk Eğitim Müdürü Mehmet Erdem’in konuşması ile başladı.

KURSİYERLER ARTIK ÜRÜNLERİNİ PAZARLAYABİLECEK

Dörtyol Halk Eğitim Müdürü Mehmet Erdem, konuşmasında Halk Eğitim Müdürlüğü olarak el sanatları dalında kursiyerlerimiz eğitim görmekte aynı zamanda mahallerde yer alan kurslarımızda vatandaşlarımız yararlanmaktadır. Kursiyerlerimizin el emeği göz nuru çalışmalarını pazarlayacak alanlarımız olmadığı için kursiyerlerimiz ürünlerini satarak kazanç elde edemiyordu. Dörtyol Belediyesinin bu projesi ile kursiyerlerimiz artık ürünlerini Türkiye genelinde pazarlama fırsatını buldu. Projenin destekçisi ve hazırlanmasında emeği geçen arkadaşlarımıza ve projenin mimari olan Dörtyol Belediye Başkanı Sn. Yaşar Toksoy’a teşekkür ederiz.

PROJENİN AMACI HEMŞERİLERİMİZİ EK KAZANÇ SAĞLAMAK

Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy’un konuşmasında, “Ev hanımları başta olmak üzere, her vatandaşımız sistem üzerinden ürünlerini pazarlayabileceği ve kendi işini kurma olanağı sağladığımız e-ticaret üzerinden ek kazanç sağlıyoruz.  Dünya’da ve Türkiye’de e-ticaret sistemi yaygın bir şekilde kullanılması nedeniyle hemşerilerimizin bu sistem alım-satım-pazarlama olanağı sağladık.
Projemiz kapsamlı olması nedeniyle esnaf arkadaşlarımız sattıkları ürünlerini sayfa üzerinden ücretsiz olarak satabilecekler. Her Ev Bir Fabrika Olsun Projemiz www.bizhepburadayiz.com üzerinden ücretsiz olarak kullanabileceğiniz e ticaret sistemidir. Projemiz hemşerilerimize hayırlı, uğur olsun. Bol Kazanç diliyorum.” Dedi.
Başkan Toksoy konuşmasının sonunda projeye katkılarından dolayı Dörtyol Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Erdem’e ve projenin hazırlanmasında emeği geçen mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

HER EV BİR FABRİKA OLSUN Proje tanıtım toplantısına, Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Gürakan, Dörtyol Halk Eğitim Müdürü Mehmet Erdem ve daire müdürleri yanı sıra kursiyerler ve vatandaşlarının katılımı gerçekleşti.
Projenin sonunda teknik ekipler proje hakkında detaylı bilgiler vererek kursiyerleri bilgilendirme ve yönlendirme yaptılar. 

Etiketler: Her Ev Bir Fabrika Projesini - her ev bir fabrika - bizhepburadayiz.com

Diğer DÖRTYOL haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com