Futbol Antrenörleri Gelişim Semineri | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Futbol Antrenörleri Gelişim Semineri08.06.2014 09:50

Futbol Antrenörleri Gelişim Semineri

Futbol Antrenörleri Gelişim Semineri


Hatay ASKF, 2014 dönemi TFF-TÜFAD işbirliğinde, her iki yılda bir düzenlenmekte olan "Zorunlu Bölgesel Gelişim Seminerleri" Hatay ilimizde 09.06.2014 Pazartesi günü Saat 08.00'da İskenderun Ticaret ve Sanayi Odas Toplantı Salonunda yapılacağını bildirdi.


Bu haber 957 kez okundu. Hatay ASKF duyurusunda  Seminere; TFF-A, UEFA-B, TFF-B, TFF C ve Amatör Kaleci Antrenörü Lisansına   sahip olanların katılması zorunlu olduğunu belirtti. Duyuruda Katılım Önemli olduğu ve seminere katılmayan teknik adamların çalışmalarına izin verilemeyeceği belirtildi. 
TFF-A, UEFA-B, TFF-B, TFF C ve Amatör Kaleci Antrenörü Lisansına   sahip  adamlar sezon içerisinde harhangi bir kursa katılmış olup diploma almış olsalar dahi bu seminere katılmak zorundadır. Seminere katılmayan teknik adamlara yine aynı talimatın 6. Maddesiin 3.fıkrasına göre Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bir sonraki gelişim seminerine kadar çalışma izni verilmeyecektir. 
markasehirgazetesi.com


Etiketler: Futbol Antrenörleri Gelişim Semineri - HATAY ASKF - futbol - antrenör - kaleci antrenör - TFF-A - UEFA-B - TFF-B - TFF C - hatay - futbol - marka şehir - hatay - spor - TFF

Diğer haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com