Başkan Savaş, Erzin'de Yapımı Süren Köprüyü İnceledi | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Başkan Savaş, Erzin'de Yapımı Süren Köprüyü İnceledi19.08.2015 15:00

Başkan Savaş, Erzin'de Yapımı Süren Köprüyü İnceledi

Başkan Savaş, Erzin'de Yapımı Süren Köprüyü İnceledi


Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Erzin'de yapımı süren köprüde incelemelerde bulundu.


Bu haber 842 kez okundu. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Erzin'de yapımı süren köprüde incelemelerde bulundu.


Yeşiltepe ziyareti sonrasında Uğur Mumcu Caddesi olarak bilinen mevkide yapımı süren köprüde çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Savaş, köprünün ivedi ve sağlam bir şekilde hemşehrilerinin hizmetine sunulması için çalışmaların durmaksızın devam etmesi yönünde talimat verdi.

Yapılacak köprü ile yıllardır süregelen büyük bir sıkıntıya çözüm getirmenin ve hemşehrilerini mutlu etmenin belediyeciliğin temel unsurlarından biri olduğunu belirten Başkan Savaş, il genelinde çözüm odaklı çalışmalarını sürdüreceklerini vurguladı.

BAŞLAMIŞLI VATANDAŞLARDAN BAŞKAN SAVAŞ’A TEŞEKKÜR 

Erzin’deki temaslarını Başlamış Mahallesi ile sürdüren Başkan Savaş, yapımı sona eren yol çalışmalarını inceleyerek bilgiler aldı. Başlamış Mahalle Muhtarı İbrahim Kurt, Başkan Savaş’ı mahalle sakinlerinin teşekkürlerini ileterek karşıladı. Mahallenin çözüme kavuşturulması gereken acil ihtiyaçları hakkında Muhtar Kurt’tan bilgiler alan Başkan 

Savaş, geri kalan tüm hizmetlerin de zaman içerisinde tamamlanacağından kimsenin şüphe etmemesi gerektiğini söyledi.

GENÇLERİMİZE SPOR ALANLARI KAZANDIRILMASI İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ


Erzin’de gençlerin spor alanı olarak kullanmak istediği yeşil bir alanda da incelemeler yapan Başkan Savaş, spor yapmaya elverişsiz derecede bakımsız olan bu alanın Büyükşehir Belediyesi’nin imkanları dahilinde revize edilerek gençlere tahsis edilmesi konusunda araştırma yapacaklarını vurguladı.

Gerçekleşen incelemeler sonrasında Erzinli vatandaşlar Başkan Savaş’a bugüne kadar yaptığı hizmetler ve önümüzdeki süreçte katacağı değerler için teşekkür etti.
Kaynak: markasehirgazetesi

Etiketler: hatay - erzin - başlamış - köprü - HBB. Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş - marka şehir

Diğer ERZİN haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com