Belediye Başkanı ŞİMŞEK’ten Jest! | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Belediye Başkanı ŞİMŞEK’ten Jest!05.11.2015 14:00

Belediye Başkanı ŞİMŞEK’ten Jest!

Belediye Başkanı ŞİMŞEK’ten Jest!


Hatay'ın Erzin ilçesinde Belediye Başkanı Ecz. Kasım Şimşek çalışan memurlar için Sosyal Denge Tazminatı için yapılan sözleşmeyi imzalayarak jest yaptı.


Bu haber 1235 kez okundu. Hatay'ın Erzin ilçesinde Belediye Başkanı Ecz. Kasım Şimşek çalışan memurlar için Sosyal Denge Tazminatı için yapılan sözleşmeyi imzalayarak jest yaptı. 

    "Aranızdaki saygı ve sevgiyi hiçbir zaman kaybetmeyin" diyen Belediye Başkanı Ecz. Kasım Şimşek  “Sizlerle yaklaşık 6 yılı aşkın bir zamandır beraber hizmet etmekteyim. Aradan geçen 6 yıl içerisinde hep çalışanla beraber oldum. Hiç kimsenin haksızlığa uğramasına müsaade etmedim. Ama sizlerden aranızdaki sevgi, saygı ve dayanışmayı yitirmemenizi, kılık-kıyafet konusunda belediyemize yakışır durumda hareket etmenizi rica ediyorum. Erzin her yönüyle ile örnek bir kenttir. Bundan dolayı, bu örnek kente de yakışır şekilde yaşamamız gerekir” dedi. 

     Başkan Şimşek “Göreve geldiğimiz 2009 yılından bu yana hep birlikte Erzin’ yapılmayanları, layık görülmeyen hizmetleri yaptık. İnşallah bundan sonra da sizlerle daha güzel hizmetlere imza atacağız” ifadelerini kullandı.

     Tüm Bel Sen Erzin Temsilcisi Tayfur Vural
 da yaptığı açıklamada; "Sendikamız ve erzin Belediyesi ile 2015 yılı sosyal denge sözleşmesini yeniledi.

Başkan Şimşek'e Teşekkür


    Sendikamıza ve çalışan memurlara karşı desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, sözleşme yenilemesi hususunda her zaman memurun yanında olan Belediye Başkanımız Sayın kasım Şimşek'e desteklerinden ötürü teşekkür eder saygılar sunarız" dedi.


Haber Kaynak: markasehirgazetesi.com


Etiketler: başkan şimşek'ten jest - hatay - erzin - tüm bel sen - erzin belediyesi - başkan şimşek - kasım şimşek - tayfur vural - sosyal denge sözleşmesi - marka şehir

Diğer ERZİN haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com