Erzin’de 'Al Götür, Oku Getir' projesi | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Erzin’de 'Al Götür, Oku Getir' projesi25.10.2016 18:30

Erzin’de 'Al Götür, Oku Getir' projesi

Erzin’de 'Al Götür, Oku Getir' projesi


Hatay’ın Erzin ilçesindeki Erzin Ortaokulu’nda, öğrencilerin okuma potansiyelini artırmak için ‘Al Götür, Oku Getir’ projesini hayata geçirildi.


Bu haber 1016 kez okundu. Hatay’ın Erzin ilçesindeki Erzin Ortaokulu’nda, öğrencilerin okuma potansiyelini artırmak için ‘Al Götür, Oku Getir’ projesini hayata geçirildi.

Okul müdürü Osman Atar, göreve 3 ay önce başladığını belirterek, "Öğretmenlerimizle oturup okulumuzun ön plana çıkması için projeler için hemfikir olduk. Amacımız yetersiz ve orta düzeyde okuma alışkanlığına sahip öğrencilerimizin okuma alışkanlığı güçlendirmek, güçlü olanların da bu alışkanlığı devam ettirmelerini sağlamaktır. 

Bunun içinde bir dizi projeler hazırladık. Öğrencilerimizin okuma potansiyelini artırmak için ‘Al Götür, Oku Getir’ projesi adı altında küçük bir kütüphane yaptırdık. Bu uygulama tüm öğrencilerimiz tarafından sevinçle karşılandı. Gerek bu projede gerekse diğer projelerde emeği geçen öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ederim. Ayrıca okul aile birliğimizle el ele verip okulumuzun çehresini değiştireceğiz ve örnek okul olacağız” dedi.

Atar, projeyle öğrencilerin ayda en az iki kitap okumasını hedeflediklerini, her dönem sonunda en fazla kitap okuyan öğrencileri ödüllendireceklerini belirtti.

KAYNAK: 
markasehirgazetesi.com (RIDVAN KAYA)

Etiketler: : Erzin’de 'Al Götür - Oku Getir' projesi - hatay - erzin - marka şehir - osman atar - Erzin Ortaokulu - hatay

Diğer ERZİN haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com