Huzurlu Bayramlar | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Huzurlu Bayramlar05.07.2016 10:50

Huzurlu Bayramlar

Huzurlu Bayramlar


Hatay'ın Erzin ilçe Belediye Başkanı Ecz. Kasım Şimşek, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında huzurlu bayramlar diledi.


Bu haber 954 kez okundu. Hatay'ın Erzin ilçe Belediye Başkanı Ecz. Kasım Şimşek, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında huzurlu bayramlar diledi.

Başkan Şimşek mesajında şu ifadelere yer verdi; " Toplumsal yaşamımızda önemli yeri bulunan bayramlarımız, kaygıların ve sıkıntıların geri plana itildiği, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların yeşerdiği özel günlerdir.

Tüm halkımızın, aynı duygu ve sevinçlerin paylaşıldığı Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmelerini temenni ederim.

Etiketler: Huzurlu Bayramlar - hatay - erzin - erzin belediye başkanı kasım şimşek - kasım şimşek - ramazan bayramı mesajı - erzin belediyesi - hatay marka şehir gazeetesi

Diğer ERZİN haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com