Esed'in generallerinden 'Hatay' mesajı! | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Esed'in generallerinden 'Hatay' mesajı!17.08.2017 00:10

Esed'in generallerinden 'Hatay' mesajı!

Esed'in generallerinden 'Hatay' mesajı!


Suriye'nin yüzde 30'unu kontrol edemeyen katil Esed'in generalleri, Hatay'ı kendi toprakları gören bir harita üzerinden toplantı yaparken görüntülendi.


Bu haber 8939 kez okundu.

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde Esed'in generalleri ile Şii milislerin bir harita üzerinde çalıştığı görülüyor. Haritada en dikkat çeken kısım ise Hatay'ı Suriye haritasında gösteriyor olması. 

GÜVENLİK UZMANI METİN GÜRCAN: ANKARA'YA MESAJ

Güvenlik uzmanı Metin Gürcan skandal haritayla ilgili olarak, twitter adresinden değerlendirmelerde bulundu.

İşte o paylaşımlar:

"Esad'ın generalleri harita başında 'durumu' değerlendiriyor.Da harita ölçeğine bakarsak olayı epey 'stratejik' görmüşler.Ama durum operatif.." 

"Olay psikolojik harp..Suriyeli generaller Hatay'ı ülkelerine katan harita başında durum değerlendirmesi yaparak Ankara'ya mesaj veriyor."

"Ciddi ciddi generaller o ölçekte harita üzerinde durumu tartışıyorlarsa çok CAHİLLER demektir.veya bilerek bu pozu veriyorlarsa da KOMİKLER."

fdgru_1502784526_575.jpg

YENİ ŞAFAK YAZARI: HATAY'A DA GÖZ DİKECEKLER Mİ?

Yeni Şafak yazarı İbrahim Karagül, bugünkü yazısında Suriye'de oynanan oyuna dikkat çekti.

Karagül'ün yazısının ilgili kısmı şöyle:

"...Afrin’e müdahale, söz konuşu kuşağın Akdeniz kapısını kapatmadışında hiçbir seçeneğimiz yok. Mesele artık Suriye meselesi değil, Türkiye meselesidir. O kuşak yarılamazsa çok yakında yüzlerce kilometrelik “Türkiye cephesi” ile yüzleşmeye hazır olalım.

Sadece endişelerimi paylaşıyorum, görebildiklerimi aktarmaya çalışıyorum. Bu tehdide karşı Türkiye’nin gözlerini kör edenlerin 2019’dan önce nasıl bir senaryonun içinde olacaklarını hep birlikte göreceğiz.

Dikkatleri çekmek için “Hatay’ı da alırlar mı” derken aslında savaşı Türkiye’ye taşımak için çok beklemeyecekleri konusunda kendimce bir uyarı yapmaya çalışıyorum.

Umarım yanılırım…"

xlvzu_1502786523_2498.jpg

HABER KAYNAK:  http://www.yenihaberden.com/esedin-generallerinden-hatay-mesaji-307677h.htm


Etiketler: Esed'in generallerinden 'Hatay' mesajı - esed - hatay'ı haritada suriyeye dahil ettiler - esed generalleri - katil Esed'in generalleri - Hatay'ı kendi toprakları gören bir harita - hatay haber - suriye

Diğer HATAY haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com