Hatay'a Şehit Ateşi Düştü! | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Hatay'a Şehit Ateşi Düştü!16.08.2017 23:00

Hatay'a Şehit Ateşi Düştü!

Hatay'a Şehit Ateşi Düştü!


Şırnak'ta teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Abdulhadi Yılmaz'ın, Hatay'da oturan babası Mustafa Yılmaz, oğlunun 2 yıl önce vatani görevini yaptıktan sonra tezkere bırakıp, uzman çavuş olduğunu söyledi.


Bu haber 8388 kez okundu. Şırnak'ta teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Abdulhadi Yılmaz'ın, Hatay'da oturan babası Mustafa Yılmaz, oğlunun 2 yıl önce vatani görevini yaptıktan sonra tezkere bırakıp, uzman çavuş olduğunu söyledi.
ÇOK SEVDİĞİ ASKERLİĞİ SEÇTİ


Şırnak'ta teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Abdulhadi Yılmaz'ın, Hatay'da oturan babası Mustafa Yılmaz, oğlunun 2 yıl önce vatani görevini yaptıktan sonra tezkere bırakıp, uzman çavuş olduğunu söyledi. Yılmaz, oğlunun Suudi Arabistan'da berberlik yapmak için vize bile çıkardığını ancak çok sevdiği askerlik mesleğini seçtiğini belirtti. 

Son olarak 21 gün önce kız kardeşinin düğünü için Hatay'a gelen Şehit Abdulhadi Yılmaz'ın cenazesi Madenboyu Mahallesi Mezarlığı'nda bugün toprağa verilecek.

Bizde Dörtyol Haber Ajans olarak Şehidimize Allah'tan rahmet, ailesine ve milletimize başsağlığı dileriz.

Etiketler: Hatay'a Şehit Ateşi Düştü - Hatay - Şehit - Şehit Jandarma Uzaman Çavuş Abdulhadi Yılmaz - dörtyol haber ajans

Diğer HATAY haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com