Vali Ata Sınırda İncelemelerde Bulundu | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Vali Ata Sınırda İncelemelerde Bulundu28.07.2017 17:00

Vali Ata Sınırda İncelemelerde Bulundu

Vali Ata Sınırda İncelemelerde Bulundu


Hatay Valisi Sayın Erdal Ata, İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Ersoy ile birlikte sınır boyunca yapılan modüler duvar çalışmaları ile duvara entegre teknolojik güvenlik önlemlerini yerinde inceledi.


Bu haber 8197 kez okundu.
27 Temmuz 2017 Perşembe günü saat 15.30’da gerçekleşen inceleme gezisine Vali Yardımcısı Nursal Çakıroğlu da eşlik etti.
 
Yasal olmayan girişleri önlemek ve ülkemiz sınırlarının güvenliğini artırmak amacıyla sınıra inşa edilen modüler duvar çalışmalarını ve sınırda yapımı devam eden diğer çalışmaları yerinde inceleyen Vali Ata ve Bakan Yardımcısı Ersoy, güney komşumuzda  yaşanan olumsuzluklardan kaynaklı bir sorunun ilimiz ve ülkemiz sınırlarında yaşanmaması için gerekli çalışmaların sürdürüleceğini belirterek ilgililerden devam eden projeler hakkında bilgiler aldılar. 

.

Etiketler: Hatay Valisi Erdal Ata - İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Ersoy - Suriye Sınır - Suriye Sınır inceleme -

Diğer HATAY haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com