Başkan Savaş Payas'ta | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Başkan Savaş Payas'ta03.10.2015 06:10

Başkan Savaş Payas'ta

Başkan Savaş Payas'ta


Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Payas'ta bi dizi temaslarda bulundu.


Bu haber 1094 kez okundu.
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Payas ilçesinde bulunan Karacamii mahallesikahvelerinde hemşehrileri ile buluşarak bölgenin sıkıntılarını ilk ağızdan dinledi, çözümler üretti.

Savaş gelen şikayetler üzerine bir takım telefon görüşmeleri yaparak sorunlara anında müdahale etti. Mahalle sakinleri tarafından ilgi ve sevgiyle karşılanan başkan Savaş, Hatay için çalıştıklarını siyasi kaygı gütmediklerini önemle belirtti. 

Artan içme suyu sorunlarına açıklık getiren başkan Savaş, su fiyatları konusunun, bütün Büyükşehir Meclisi üyeleri partiler ve grup başkanları ile aldıklarını ve sonrasında gelen tepkiler üzerine fiyatları indirmek için meclise önerge verdiklerini ancak siyasi kaygı güdenlerin bu karar en başta karşı çıkarak Büyükşehir Belediyesini hizmet verdirmemek için çabaladıklarını belirtti. Ardından meclis toplantılarımız internet üzerinden canlı izlenebilir tüm halkımızı canlı izlemesini tavsiye ediyorum diyerek sözlerini tamamladı.  

Başkan savaş Payas balıkçı Barınağı ve Payas ilçe teşkilatında partililer ile de bir araya gelerek hizmet istişarelerinde bulundu.

Haber: MarkaşehirGazetesi.com 


Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş -Doç. Dr. Lütfü Savaş - payas - payas haber

Diğer PAYAS haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com