MİLLETVEKİLİ TÜRKOĞLU’NDAN TERÖR GAZİSİNE ZİYARET | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> MİLLETVEKİLİ TÜRKOĞLU’NDAN TERÖR GAZİSİNE ZİYARET18.01.2016 09:40

MİLLETVEKİLİ TÜRKOĞLU’NDAN TERÖR GAZİSİNE ZİYARET

MİLLETVEKİLİ TÜRKOĞLU’NDAN TERÖR GAZİSİNE ZİYARET


AK Parti Hatay Milletvekili Ecz. Hacı Bayram Türkoğlu, Hatay’ın Payas İlçesi’ndeki baba ocağında terör gazisi Astsubay Kıdemli Başçavuş Süleyman Nevzat Altunsoy’u ziyaret etti. 


Bu haber 1489 kez okundu.
Milletvekili Türkoğlu’nun Gazi Astsubay Kıdemli Başçavuş Süleyman Nevzat Altunsoy’u ziyaretine; AK Parti Payas İlçe Başkanı Cihangir Yıldırım ve AK Parti Dörtyol İlçe Başkanı Hasan Özel ve bazı teşkilat mensupları da eşlik ettiler.
Milletvekili Türkoğlu ve beraberindeki heyet, geçtiğimiz aylarda Mardin'in Derik İlçesi’nde hain terör örgütü PKK tarafından yola döşenen mayının patlaması sonucu yaralanan ve uzun süredir Ankara GATA'da gördüğü tedavinin ardından Payas-İstiklal Mahallesi’ndeki hanelerinde istirahata çekilen Gazi Astsubay Kıdemli Başçavuş Süleyman Nevzat Altunsoy’a acil şifa dileklerini ilettiler.
PKK’ya yönelik doğuda gerçekleşen operasyonlar hakkında Gazi’den kısa bir bilgi alan Türkoğlu; “Yüce Mevla’m ordumuzun ve emniyet güçlerimizin yar ve yardımcısı olsun; Mehmetçiğimizi ve polisimizi karada, havada, denizde ve her yerde mansur ve muzaffer eylesin” şeklinde dileklerini iletti.
AK PARTİLİ VEKİL TÜRKOĞLU’NDAN O BİLDİRİYE SERT TEPKİ
Geçtiğimiz günlerde 1128 akademisyenin imzaladığı bildiriyi sert bir dille kınayan Türkoğlu; “Doğu’da eli kanlı, bebek katili, hain terör örgütü PKK’ya karşı milletimizin huzur ve refahı için operasyon gerçekleştiren güvenlik güçlerimizi ‘kasıtlı ve planlı kıyım’ yapmakla itham eden bildirinin sahibi 1128 karanlık zihniyeti şiddetle kınıyorum. Geçtiğimiz günlerde Diyarbakır’ın Çınar İlçesi’nde şehit edilen Hataylı Hemşerimiz Polis Memuru Mehmet Şenol Çiftçi ile 3 yaşındaki bebeği Mevlüde İrem Çiftçi’nin katillerine bildirilerinde toz kondurmayan bu aydın görünümlü karanlık zihniyet, katiller sürüsü ile mücadele eden güvenlik güçlerimizin operasyonlarını devlet kıyımı şeklinde resmetme kepazeliğine ortak olmuşlardır” dedi.
“1128 karanlık zihniyet 1920’li yıllarda yaşasaydı; Dörtyol'da Milli Mücadele'nin İlk Kurşun’unu atan Kara Mehmet Çavuş'u kınar, ‘Kuvayi Milliye Durdurulsun’ diye bildiri yayınlarlardı” diyerek 1128 akademisyenin bildirisine tepkisini gösteren Türkoğlu; “Bildirilerinde güvenlik güçlerimizin terör örgütüne yönelik operasyonlarını işaret ederek ‘BU SUÇA ORTAK OLMAYACAĞIZ’ diyen 1128 akademisyen, hain terör örgütü PKK’nın Diyarbakır Çınar İlçesi’nde kadın/çocuk ayırt etmeden gerçekleştirdiği o vahşi ve kanlı eylemine ortak mı?” şeklindeki açıklamalarına yer verdi.
1128 akademisyenin altına imza attıkları bildirinin Kandil'in gözü kapalı onaylayacağı bir metin olduğuna dikkatleri çeken Türkoğlu, bildiri hakkında şu ifadelere yer verdi: “Devlet doğuda barbar PKK'ya nefes aldırmadığı için mi 1128 akademisyen aynı vandal PKK'nın oksijen tüpü olma misyonunu üstlendi.? Kendi hükümranlık alanında hangi devlet bir terör örgütünün vahşi eylemlerine müsamaha gösterir.? “Devlet Katliam Yapıyor” diyen 1128 akademisyen kime hizmet ediyor.? Maaş aldığı devletine mi, Kandil’e mi.? Farz edelim 1. Dünya Savaşı’nın koşulları yeniden vuku bulsa ve Rus desteği ile Ermenistan, top, tank ve uçağını alıp doğuyu işgal etse ve Mehmetçiğimiz vatanını müdafaa etse, 1128 akademisyen ‘TC DOĞUYU İŞGAL ETTİ’ mi diyecek.?”
Doğu’daki operasyonlarda 3000’den fazla teröristin etkisiz hale getirildiğine vurgu yapan Türkoğlu; “Teröristler silahlarıyla birlikte kazdıkları hendeklere gömülene dek, mücadelemiz kararlılıkla sürecek” dedi.


Etiketler: hacı bayram türkoğlu - hatay milletvekili - gazi - ziyaret - payas

Diğer PAYAS haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com