O Savcı ve Hakim Eşi Gözaltında! | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> O Savcı ve Hakim Eşi Gözaltında!20.07.2016 07:00

O Savcı ve Hakim Eşi Gözaltında!

O Savcı ve Hakim Eşi Gözaltında!


Hatay'da gözaltına alınan kamu personelleri arasında bulunan Savcı Necati Miralay ve eşi Hakim Miralay, Payas Belediyesi hakkında ve Payas Belediye Başkanı Bekir Altan hakkında soruşturma açmıştı..


Bu haber 2940 kez okundu. Hatay'da gözaltına alınan kamu personelleri arasında bulunan Savcı Necati Miralay ve eşi Hakim Miralay, Payas Belediyesi hakkında ve Payas Belediye Başkanı Bekir Altan hakkında soruşturma açmıştı..

Savcı Necati Miralay ve Hakim Tülay Miralay hakkında gözaltı ve tutuklama kararı ilgili olarak Payas Beldiyesinden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ'cü bir grubun Milli İradeye, Vatanın Bütünlüğüne karşı girişmiş olduğu Darbe Hareketi; başta Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ve Şanlı Türk Milletimizin Kahramanca direnişi ile engellenmiştir.
Darbe girişimi sonrası 16 Temmuz 2016 tarihinde Hükümetimizin önderliğinde emniyet güçlerimiz ve silahlı kuvvetlerimiz TSK'da, HSYK'da, Anayasa Mahkemesi'nde, Yargıtay'da, Danıştay'da ve Fettullahçı Terör Örgütü'ne bağlılığı tespit edilen ve darbe girişimini destekleyen kişiler hakkında yakalama ve gözaltılara başlamıştır.

HSYK, Savcı Necati Miralay (Kuyumcu) ve eşi Hakim Tülay Miralay (Kuyumcu) hakkında yakalama ve gözaltına alma kararı çıkarmıştır. FETÖ Terör Örgütü ile bağlantısı tespit edilen Savcı NECATİ MİRALAY (KUYUMCU) ve Eşi Hakim TÜLAY MİRALAY (KUYUMCU) güvenlik güçlerimiz tarafından gözaltına alınmıştır.

Payas ilçemizde dönemin Belediye Başkan Adaylarından BİLAL YİĞİT adlı kişinin şikayeti ile FETÖ'cü Terör Örgütüne bağlı Savcı NECATİ MİRALAY (KUYUMCU) Payas Belediyemize operasyon gerçekleştirerek belediye personellerimizi gözaltına almış, bununla yetinmeyip hakkımızda suç işliyor algısı oluşturmak için belediye personelimize zorla iddianame imzalatmaya çalışarak; "Bekir Altan Ceza Evine Girecek" cümlesini BİLAL YİĞİT aracılığıyla kamuoyunda sıkça kullanmaya başlamıştır.
O tarihte hakkımızda başlatılan iftiraya varan söylemler hem şahsımızı hem de Hatay'a ve Payas'a çok önemli hizmetler veren kurumumuzu yani Payas Belediyesini ciddi manada sıkıntıya sokmuştur.
Şimdi daha net görüyoruz ki; FETÖ Terör Örgütüne bağlı Savcı NECATİ MİRALAY (KUYUMCU) ve Eşi Hakim TÜLAY MİRALAY (KUYUMCU) bu bölücü faaliyetlerine o yıllarda başlamışlar.

"ALNIMIZ HER DAİM AÇIKTI"
Rabb'ime hamd ediyorum. Bizim alnımız her daim açıktı ve her zaman Büyük Milletimize ve Devletimize inancımız tamdı. Şimdi hesap verme zamanı FETÖ Terör Örgütü üyesi Savcı NECATİ MİRALAY (KUYUMCU) ve Eşi Hakim TÜLAY MİRALAY (KUYUMCU) denen kişilere geldi.
Tek Vatan, Tek Bayrak, Tek Devlet ve Tek Millet ilkesiyle çıktığımız bu kutlu vazifede siz Payaslı hemşehrim başta olmak üzere Hataylı hemşehrilerimi ve Büyük Türk Milletimizi saygıyla selamlıyorum.
Davamız Kutlu, Mücadelemiz Mübarek Olsun.
BEKİR ALTAN 
PAYAS BELEDİYE BAŞKANI
Haber: Markasehirgazetesi.com
rn.rn.rn.rn.rn.rn
Etiketler: O Savcı ve Hakim Eşi Gözaltında - hatay - payas - payas belediyesi - payas belediye başkanı bekir altan - HSYK - Savcı Necati Miralay - Hakim Tülay Miralay - hatay

Diğer PAYAS haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com