AK Parti Dörtyol İlçe Başkanı Hasan Özel'in 24 Kasım Mesajı | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> AK Parti Dörtyol İlçe Başkanı Hasan Özel'in 24 Kasım Mesajı24.11.2015 08:02

AK Parti Dörtyol İlçe Başkanı Hasan Özel'in 24 Kasım Mesajı

AK Parti Dörtyol İlçe Başkanı Hasan Özel'in 24 Kasım Mesajı


Ak Parti Dörtyol İlçe Başkanı Hasan Özel, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Kendisi de Eğitimci kökenli olan Hasan Özel, Öğretmenliğin meslek olarak önemli bir ayrıcalığının olduğunu ifade etti.


Bu haber 721 kez okundu.

Başkan Özel mesajına şöyle devam etti:

"Geleceğe dair yeşerecek her umudun ışığı, milletimizin maddi ve manevi gelişmişlik düzeyini, varlık ve bekasını yükseltecek beşeri gücünün mimarı öğretmenlerimizin bu anlamlı günlerinde, biz biliyoruz ki; ancak doğru yönlendirilmiş, iyi eğitilmiş insanlarla yaşadığımız evreni değiştirmek ve güzelleştirmek mümkündür. Ve yine biliyoruz ki milletimiz, öğretmenlerimizin azmi, emekleri ve özverisi sayesinde medeniyet yürüyüşündeki meşalesini hiç söndürmeden yoluna devam etmektedir.

Ülkemizin kısa sürede dünyanın güçlü ve itibarlı devletlerinden biri haline gelmesindeki en önemli paylardan birinin fedakarca, cefakarca, özveriyle çalışan öğretmenlere ait olduğu da bir gerçektir.

Ak Parti olarak, Okullarımızın ve Öğretmenlerimizin problemleriyle yakından ilgileniyoruz. Hükümetimizin de bu anlamda, meselelerin çözümü noktasında ayrıntılı çalışmaları olduğunu biliyorum.

Kıymetli öğretmenlerimizin, geçmişte olduğu gibi günümüzde de geleceğimizin mimarları olmaya devam edeceklerine olan inancımla; Anadolu'muzun her köşesinde, şehitlerimizin kanlarıyla sulanmış topraklarımızdaki bu aydınlık yüzlerin çoğalması arzusundayım.

Yurdumuzun her köşesinde görevlerini fedakarlıkla yerine getiren Öğretmenlerimizin "24 Kasım Öğretmenler Günü"nü kutluyor, şükranlarımı sunuyorum.


Yıllarını bu mesleğe adamış emekli öğretmenlerimize sağlık, huzur ve esenlikler temenni ediyor, ebediyete intikal eden Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizi de saygı ve rahmetle anıyorum. Hasta yatağında şifa bekleyen Öğretmenlerimize de acil şifalar diliyorum."Etiketler: Hasan Özel - Dörtyol AK Parti İlçe Başkanı - Hasan Özel Dörtyol

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com