AK Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Göksu'nun Öğretmenler Günü Mesajı | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> AK Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Göksu'nun Öğretmenler Günü Mesajı24.11.2015 08:00

AK Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Göksu'nun Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Göksu'nun Öğretmenler Günü Mesajı


AK Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Sermin Göksu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı...


Bu haber 596 kez okundu.

"Bir 24 Kasım Öğretmenler Gününü daha, kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.Öğretmenler çocuklarımızı, yani geleceğimizi emanet ettiğimiz, her şartta ve her koşulda insan yetiştirmeyi amaç edinen, hiçbir zorluktan kaçınmayan, gerekirse bu yolda canını ortaya koyan, bilimin ve aydınlık düşüncenin mimarlarıdır.

Öğretmenlerimiz her şeyin en iyisini en güzelini hak etmektedir.  Sahip olduğumuz genç ve dinamik nüfusu işleyecek, cevherleri bulup ortaya çıkaracak ve Ülkemiz hizmetine sunacak kişiler öğretmenlerdir. Çünkü bir milleti çağdaş uygarlık düzeyine çıkaracak tek bir meslek vardır, o da öğretmenliktir.

Elbette Öğretmenlerimizin önemli problemleri vardır. Hükümetimizin bu konuda gerekli düzenlemeleri yapacağına inanıyorum.

Her çocuk, yetişen her nesil öğretmenlerimizin sevgi ve irfan yüklü kollarında olgunlaşmakta ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle en zor şartlarda bile, Ülkemizin her köşesine ulaşarak ışık olan, fedakarlıkların en büyüğünü gösteren, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyip Ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine çıkarma gayreti gösteren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutluyorum.

Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu gün aramızda bulunmayan öğretmenlerimizi de rahmetle anıyorum. Hasta Öğretmenlerimize acil şifalar diliyorum."Etiketler: Ak parti dörtyol - dörtyol ak - kadın kolları başkanı - sermin göksu

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com