AK Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Teşekkür Mesajı | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> AK Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Teşekkür Mesajı04.11.2015 21:30

AK Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Teşekkür Mesajı

AK Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Teşekkür Mesajı


AK Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Sermin GÖKSU 1 Kasım Seçimleri Sonucunda Teşekkür Mesajı Yayınladı.


Bu haber 809 kez okundu.

AK Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Sermin Göksu, 7 Haziran Seçimlerinde bir belirsizlik ortaya çıkmıştır. Tekrar Millete gidilmesi kararı üzerine 1 Kasım seçimlerinde önemli bir imtihandan geçtik... Sermin Göksu, 1 Kasım'da Milletin teveccühüne mazhar olduklarını,  Ak Parti olarak Ülkemize hizmet etmek için Milletimizden onay aldık dedi. İnsanlarımızın, kendilerini 4 yıl yönetecek tecrübeli kadroları işbaşına getirdiklerini ifade etti. Seçim çalışmalarına katılan, 1 Kasım Günü seçimde görev alan her kademedeki Teşkilatımın değerli mensuplarına teşekkür ediyorum. Ayrıca bizlere dualarıyla destek olan mazlumlara, kimsesizlere, hastalara ve yaşlılara şükran borçluyum, dedi.

Başkan Göksu konuşmasına, Seçimlerde sandıklara giderek yüksek katılımla oylarını kullanarak Demokrasiye katkı sağlayan tüm vatandaşlarımızı tebrik ediyorum, diyerek devam etti. 1 Kasım aslında bir Demokrasi Bayramıdır.  Ak Parti olarak 4. Hükümeti kurmak, bizleri sevindirmiştir. Ak Parti Hükümeti'nin, hangi partiye oy verdiklerine bakmaksızın, Ülkemizin her yerine hizmet ulaştırmanın çabasında içerisinde olacağını belirtti.

Ak Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Sermin Göksu konuşmasını şöyle sürdürdü:

7 Haziran Seçimlerinde seçmenlerin verdiği mesajdan önemli dersler çıkardıklarını ifade eden Göksu, millet  iradesine her zaman saygılı olduklarının altını çizdi. 4. Ak Parti Hükümetinin kurulmasından sonra, toplumun her kesimine önemli müjdeler birbirini takip edecek, bu sayede sıkıntılar ortadan kalkacaktır.

Türkiye'de devam eden projelerin yanı sıra, yeni devreye girecek projelerin 2023 hedefleri için önemli olduğu ortadadır.

Ak Parti olarak Dörtyol'un her mahallesinde başarılı sonuçlar elde ettiklerini, Hatay'da daha önce olduğu gibi, şimdi de tarih yazmanın gururunu yaşıyoruz.

Çalışmalarımızda bizlere her türlü desteği sağlayan; Dörtyol İlçe Başkanımız Hasan Özel'e, Milletvekilimiz Hacı Bayram Türkoğlu'na, Hatay il Kadın Kolları Başkanımız Sabahat Özgürsoy Çelik'e ve Hatay İl Başkanımız Ahmet Atıç'a, Ak Parti Dörtyol Kadın Kolları adına şükranlarımı sunuyorum.

Bu güzel netice bizleri şımartmayacak, Millete hizmet yolunda sorumluluğumuzu daha da artıracaktır.

Seçim sonuçlarının Dörtyol'umuza, Hatay'ımıza ve Ülkemize hayırlı olmasını Yüce Allah'tan diliyorum.

Gözün aydın, yolun açık olsun Türkiye...

Teşekkürler Dörtyol. Teşekkürler Hatay. Teşekkürler Türkiye.


Etiketler: sermin göksu - kadın kolları başkanı - ak parti dörtyol

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com