ATIÇ'tan Erzin ve Dörtyol'a Çıkartma! | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> ATIÇ'tan Erzin ve Dörtyol'a Çıkartma!01.10.2016 10:00

ATIÇ'tan Erzin ve Dörtyol'a Çıkartma!

ATIÇ'tan Erzin ve Dörtyol'a Çıkartma!


AK Parti Hatay İl Başkanı Av. Ahmet Atıç, beraberindeki heyetle birlikte gün boyu Erzin ve Dörtyol ilçelerine çıkartma yaparak gün boyu temaslarda bulundu.


Bu haber 865 kez okundu. AK Parti Hatay İl Başkanı Av. Ahmet Atıç, beraberindeki heyetle birlikte gün boyu Erzin ve Dörtyol ilçelerine çıkartma yaparak gün boyu temaslarda bulundu.ERZİN

AK Parti Hatay İl Başkanı Av. Ahmet Atıç, Erzin ilçe Başkanı Mithat Bozdağ  ve beraberindeki heyetle birlikte  Mahmutlu Mahallesinde Mustafa Bilal SÖKMEN'i ziyaret ederek bir süre sohbet ederek Milli Şairimiz ve İstiklal Marşımızın yazarı Mehmet Akif ERSOY'un Safahat adlı eserini hediye etti.

 
Atıç, daha sonra sırasıyla Hürriyet, Şükrü Paşa, Başlamış, Gök Göl, Mustafalı, Bahçelievler ve İstiklal Mahalleleri  başta olmak üzere ziyaretler gerçekleştirdikten sonra Erzin AK Parti Kadın Kolları'nın toplantılarına iştirak ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Heyet esnaf ziyaretleri de gerçekleştirdikten sonra Erzin Belediye Başkanı Ecz. Kasım ŞİMŞEK'i makamında ziyaret ederek, Erzin'e yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek bir süre istişarelerde bulundu.DÖRTYOL


Günün öğleden sonraki kısmını Dörtyol ilçesine ayıran AK Parti Hatay İl Başkanı Av. Ahmet Atıç,  Dörtyol İlçe Başkanı Hasan Özel ve beraberindeki heyetle, Hatay Yörük Avşar Türkmenleri Derneği Başkanı Ünal Kozak, Davut Petrol sahibi Şeyhdavut Gerges, Dörtyol eski Belediye Başkanı Bilgehan Aksoy, eski ilçe başkanı Osman Görgen, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ali Türkoğlu, Osman Nur, Osmanlı Ocakları Başkanı Yakup Kara, Dörtyol Diyanet-Sen başta olmak üzere ziyaretler gerçekleştirerek partililerinin ve vatandaşların talep ve isteklerini dinleyerek çeşitli istişarelerde bulundu.