CHP Dörtyol Gençlik Kolları Birinci Oldu | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> CHP Dörtyol Gençlik Kolları Birinci Oldu17.10.2016 14:00

CHP Dörtyol Gençlik Kolları Birinci Oldu

CHP Dörtyol Gençlik Kolları Birinci Oldu


Hatay CHP İl Gençlik kollarının düzenlediği, ilçeler arası bilgi yarışmasında Dörtyol'un çiçeği burnunda Gençlik Kolları Başkanı Onur Alp Arıkan birinci oldu.


Bu haber 1013 kez okundu. Hatay HATMEK'de düzenlenen 1. Hatay ilçeler arası Gençlik Kolları Bilgi yarışması'na Hatay'ın 15 ilçe gençlik örgütleri başta olmak üzere, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, CHP Hatay İl Başkanı Mehmet Güzelmansur, CHP ilçe örgütleri, ve yönetim kurulu üyeleri katılım gösterdiler.

Hatay'da ilk olarak düzenlenen ilçeler arası CHP Gençlik Kolları bilgi yarışmasında, 5'erli groplar halinde yapılan ve Sosyal demokrasi, İnkilat Tarihi, Atatürkçülük, İletişim ve Halkla ilişkiler konularından sorular yöneltildi.

Yarışma sonunda finale kalan Antakya, Kumlu ve Dörtyol olurken birinciliği Dörtyol Gençlik Kolları Başkanı Onur Alp Arıkan ve beraberindeki Furkan Aydın ve Emre Zafer Çelebi kazandılar.

Kumlu 2. ve Antakya'da yarışmada 3. oldular.

Dereceye giren ilçelere sertifikaları HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş tarafından verilirken, plaketleri ise CHP Hatay İl Başkanı Mehmet Güzelmansur takdim etti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke de Laptop (bilgisayar) hediye takdim etti.

Yarışma sonrasında CHP Dörtyol Gençlik Kolları Başkanı Onur Alp Arıkan, yaptığı açıklamada; "CHP Hatay İl Gençlik örgütümüzün düzenlediği 1. İlçeler arası bilgi yarışmasını temsilen katıldığımız Dörtyol Gençlik kolları olarak kazanmış bulunmaktayız. Destek olan, Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Bilge Çetin ve MYK Üyesi Burhan Tutu'ya ve emeği geçen herkese Gençlik Kolları Başkan'ı olarak teşekkür ederim" dedi. Haber: Sedat İskenderoğlu (DHA) Dörtyol - İlkkursungazetesi


Etiketler: Hatay Chp - Onur Alp Arıkan - CHP Dörtyol Gençlik Kolları Birinci Oldu

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com