İlçe Başkanı Hasan Özel; Kongrede Aday Değilim | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> İlçe Başkanı Hasan Özel; Kongrede Aday Değilim21.08.2017 20:00

İlçe Başkanı Hasan Özel; Kongrede Aday Değilim

İlçe Başkanı Hasan Özel; Kongrede Aday Değilim


Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti)Hatay'ın Dörtyol ilçe Başkanı Hasan Özel, düzenlediği basın toplantısında "kongrede aday değilim" dedi.


Bu haber 20110 kez okundu. Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti)Hatay'ın Dörtyol ilçe Başkanı Hasan Özel, düzenlediği basın toplantısında "kongrede aday değilim" dedi.

AK Parti Dörtyol ilçe teşkilatında yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gerçekleştirdiği basın toplantısında kongerde aday olmayacağını açıklayan AK Parti Dörtyol ilçe Başkanı Hasan Özel, şu ifadelere yer verdi;

"Bugün ilçe yürütme kurulu olarak bir basın açıklaması yapmayı uygun gördük. 3 yıldır büyük bir gururla ve şerefle yürüttüğümüz bu görevin bir sonu olduğunu biliyorduk. gerek liderimiz gerekse genel merkezimizin teşkilatları yenilemeyle ilgili sözlerini büyük bir dikkatle takip ediyorduk. Bu açıklamalardan kendi payımıza çıkardığımız sonuç şudur. Yeni süreçte genel merkezimizin eğilimi olan teşkilatları yenileme kararında merkezimizin elini daha da güçlendirmek adına yeni yapılacak 6. kongrede aday olmamaya karar verdim" dedi.

"Kim ilçe başkanı olursa olsun, biz onun yanındayız"

AK Parti Dörtyol ilçe Başkanı Hasan Özel, Bu yeni süreçte de eskiden olduğu gibi partimizin yanında, teşkilat mensuplarımızla omuz omuza mücadeleye devam edeceğimizi ifade etmek isterim. Hangi arkadaşımız ilçe başkanı olursa olsun biz onun yanındayız. Onun yanındayız. Bir olacacağız, iri olacağız, diri olacağız.

Özel'den Teşekkür

Özel, "Çok Değerli Hemşerilem 2014'te ilkin olağanüstü atama ile sonra AK Parti Dörtyol İlçe Teşkilatının 5. Olağan Genel Kurulu ile iş başına geldiğimiz ve ifa etmekte olduğumuz AK Parti Dörtyol İlçe Başkanı olarak görev yaptığım 3 yıllık süre zarfında benden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen çok kıymetli AK Parti Hatay  Milletvekillerimize ve İl Başkanımıza, değerli AK Parti Dörtyol İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimize,  Belediye Meclis Üyelerimize, ana kademe kadın kolları ve gençlik kolları başkanları ve yönetimlerine, sandık müşahitinden mahalle temsilcilerine kadar partimizin her kademesinde görev üstlenen çok değerli partililerimize, kıymetli aileme ve bütün hemşerilerimize en kalbi şükranlarımı sunuyorum..

Göreve geldiğimiz günden beri geçirdiğimiz 2 Genel Seçim, Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve Referandumda Bizlerden desteğini esirgemeyen tüm Dörtyol halkına hassaten teşekkür ediyorum.

"Hakkımı Helal Ediyorum"


Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sn. Binali Yıldırım olmak üzere, her kademedeki yol arkadaşlarımla siyaset yapmanın şerefini yaşadım. Bu süreçte beraber olduğumuz dava arkadaşlarımın hepsine varsa benden yana bir hakkım helal ediyorum, kendilerinin bende varsa hakları, helal etmelerini istiyorum." dedi.

Haber: markasehirgazetesi.com

Etiketler: Özel - 'Kongrede Aday Değilim' - Hatay - Dörtyol - AK Parti Dörtyol ilçe Başkanı Hasan Özel - hasan özel - aday değilim - ak parti - kongre - basın açıklaması - marka şehir - dörtyol ilce başkanı

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com