MHP Genel Başkanı Bahçeliye Açık Mektup! | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> MHP Genel Başkanı Bahçeliye Açık Mektup!12.11.2015 18:00

MHP Genel Başkanı Bahçeliye Açık Mektup!

MHP Genel Başkanı Bahçeliye Açık Mektup!


Kendisini Milliyetçi Demokrat olarak nitelendiren Kazım Yalçın, 18 Mart 2018 tarihinde kurultay kararı alan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeliye hitaben yazdığı açık mektupta; "“Türk Milliyetçilerinin bir atımlık barutu kaldı” dedi.


Bu haber 1071 kez okundu. Kendisini Milliyetçi Demokrat olarak nitelendiren Kazım Yalçın, 18 Mart 2018 tarihinde kurultay kararı alan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeliye hitaben yazdığı açık mektupta; "Türk Milliyetçilerinin bir atımlık barutu kaldı” dedi.

Kazım YALÇIN;“Türk Milliyetçilerinin bir atımlık barutu kaldı. Böyle giderse ülkücü hareket fikriyatıyla birlikte Tarih sahnesinden silinip gidecek…”

Kendisini Milliyetçi Demokrat olarak nitelendiren Kazım Yalçın, 18 Mart 2018 tarihinde kurultay kararı alan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeliye hitaben yazdığı açık mektupta; “Sayın Genel Başkanım, büyük kurultayın tarihini; her zaman yaptığınız gibi hiç kimseye danışmadan, konuşmadan hiç kimseyle meşveret etmeden, MYK da, il başkanları toplantısında görüşülmeden 18 Mart 2018 olarak tespit etmişsiniz. Ben yaptım oldu diyorsunuz yani. Kurultayın tarihini de 18 Mart Çanakkale Zaferi tarihine denk getirerek; kendinizi ve ekibinizi Türk milleti yerine, Anadolu ülkücülerini de İngiliz, Anzak ve gavur milletler yerine koyuyorsunuz öyle mi?

Bırakın bu kutsal tarihlerle ülkücülere örtülü mesaj vermeyi de siz AKP’nin saltanatın kaldırılması tarihinde yapılan seçimde ki cumhuriyetten rövanş alırcasına kazandığı zaferine neden engel olamadınız bunun hesabını verin ülkücü iradeye. Aynası işidir kişinin lafa bakıl-maz. Eğer ille de tarihimizden bir misal vermemiz, bir benzetme yapmamız gerekir ise, siz ve ekibiniz saltanatı, Anadolu ülkücüleri de M. Kemal ATATÜRK’ü temsil ediyor bunu da bilmenizi isterim.” dedi.

Milliyetçi Demokrat Kazım Yalçın MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeliye hitaben yazdığı açık mektupta; “Türk milliyetçileri olarak sabrımız tükeniyor daha nereye kadar direnebileceğimizi bilmiyorum. 2002 yılından günümüze yapılan tüm seçimlerde aynı şeyleri söyleyerek farklı sonuç bekliyoruz ama 1 Kasım seçimlerinde görüldüğü üzere olmuyor işte. Tabiri caiz ise Türk milliyetçilerinin bir atımlık barutu kaldı.

Ülkücü iradenin ışığıyla eğitip yetiştirdiğimiz evlatlarımıza istikbal lazım. Ülkücü iktidar lazım. Ekonomik yeterlilik olmadan özgür olunamaz. Özgür olmayan bireylerden de dik durmasını bekleyemeyiz. Evlatlarımıza, ülkücülere ayakta durabilmeleri için, hayasızca akınlara direnebilmeleri için iş, aş, eş lazım. Ama evlatlarımız kamuda iş bulamaz durumlara geldiler. Her Türk Ülkücü doğar ama ülkücü olarak ölmesini sağlamak biz büyük ülkücülere düşer, vebali sizin ve bizim omuzlarımızdadır.

Aynı şekilde halen kamuda çalışan ülkücülerde imdat etmekteler. Liyakati rafa kaldırıp sadakati yükselme kriteri olarak uygulayan iktidar sürecinde biat edip teslim olmayan ülkücünün yükselmesi, kritik makamlarda görevlendirilmesi hayalden de öte bir hal almıştır.

2002 yılına kadar ülkücü hareket siyaseten iktidar olmasa bile, fikriyatımızın iktidarda olduğunu biliyor ve görüyorduk. Şimdi bırakalım fikriyatımızın iktidarını, davamızın zikrini dahi edemez durumlardayız.

Üniversite gençliğimizde büyük sorunlarla boğuşmaktadır. Ülkücüysen burs çıkmıyor, yurt çıkmıyor, pkk, sol terör ve yeşil faşistlerin ortak baskılarına nereye kadar dayanabilecekler. Yine benzer şekilde milliyetçi iş adamlarımız ihalelerden dışlanarak, iş ve işlemlerinde bürokratik engellemelere maruz kalarak, vergi ve mevzuat tehditleriyle hareket edemez hale getirilerek daha nereye kadar direnebilecekler.

KUTSAL TARİHLERLE ÜLKÜCÜLERE ÖRTÜLÜ MESAJ VERMEYİ BIRAKIN!

Sayın genel başkanım, büyük kurultayın tarihini; her zaman yaptığınız gibi hiç kimseye danışmadan, konuşmadan hiç kimseyle meşveret etmeden, MYK da, il başkanları toplantısında görüşülmeden 18 Mart 2018 olarak tespit etmişsiniz. Ben yaptım oldu diyorsunuz yani. Kurultayın tarihini de 18 Mart Çanakkale zaferi tarihine denk getirerek; kendinizi ve ekibinizi Türk milleti yerine, Anadolu ülkücülerini de İngiliz, Anzak ve gavur milletler yerine koyuyorsunuz öylemi?” diye sordu.

Milliyetçi Demokrat Kazım Yalçın açıklamasını; “Bırakın bu kutsal tarihlerle ülkücülere örtülü mesaj vermeyi de siz AKP nin saltanatın kaldırılması tarihinde yapılan seçimde ki cumhuriyetten rövanş alırcasına kazandığı zaferine ne-den engel olamadınız, bunun hesabını verin ülkücü iradeye.

Aynası işidir kişinin lafa bakılmaz. Eğer ille de tarihimizden bir misal vermemiz, bir benzetme yapmamız gerekir ise, siz ve ekibiniz saltanatı, Anadolu ülkücüleri de M. Kemal ATATÜRK ü temsil ediyor bunu da bilmenizi isterim.

Son söz olarak sayın genel başkanım şunu ifade etmek isterim ki; Postmodern mankurtlaştırma süreci yaşatılan Türk milliyetçilerinin bu yaşadığı sürecin durdurulmasını sağlayacak ülkücü iradenin tabi olduğu asimilasyon sürecini sonlandırıp tersine çevirecek acilen tarihi bir hamle yapılması gerekmektedir. Aksi durumda ülkücü hareket fikriyatıyla birlikte tarih sahnesinden silinip gidecektir. ALLAH ESİRGESİN.

Sen, bilirsin genel başkanım; Yüce Türk milletine ve ülkücü hareketin tüm mensuplarına saygılarımla, arz ederim. Allah Türkü Korusun ve Yüceltsin” şeklinde tamamladı.

Sedat İSKENDEROĞLU (DHA) DÖRTYOL


Etiketler: MHP Genel Başkanı Bahçeliye Açık Mektup! - mhp - devlet bahçeli - kazım yalçın - açık mektup - hatay - MHP - Devlet Bahçeliye Mektup

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com