MHP Kumlu Teşkilatını Kapattı! | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> MHP Kumlu Teşkilatını Kapattı!20.09.2016 06:00

MHP Kumlu Teşkilatını Kapattı!

MHP Kumlu Teşkilatını Kapattı!


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi, Hatay'ın Kumlu İlçe teşkilatını kapattı.


Bu haber 1342 kez okundu.

MHP Kumlu Teşkilatını Kapattı!

mhp-kumlu-teskilatini-kapatti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi, Hatay'ın Kumlu İlçe teşkilatını kapattı. 
20 Eylül 2016 Salı 01:32Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi, Hatay'ın Kumlu İlçe teşkilatını  kapattı. Kapatılan MHP Kumlu İlçesi'nin Başkanı Güneydoğu Gazisi Ayhan Rüşvanlı ise Gaziler gününde alınan kapatma kararına tepki göstererek manifesto gibi basın bildirisi yayımladı.

Rüşvanlı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
"2 Dönemdir büyük bir şerefle yürütmekte olduğum MHP Kumlu İlçe Baskanlığı görevim MHP Genel Merkezi tarafından alınan İlçe Teşkilatımızı kapatma kararı ile sona ermiştir. 

"Birliğimizi zedeleyecek davranışlarda bulunmadık!"

Türk Milletine hizmet Türk İslam Ülküsünü yüceltmek noktasında yüklendiğimiz bu ulvi görev boyunca İlçe Yöneticisi arkadaşlarımızla birlikte MHP'yi Kumlu'da hak ettigi yere taşıma gayretinde olduk. Teşkilatımızı mahcup edecek hiçbir işe girişmedik. Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in fikirleri doğrultusunda siyasi faaliyetlerimizi yürüttük ve MHP'yi Kumlu'da dünden daha iyi bir noktaya taşıdık. Görevimiz boyunca Ülkücülerin birliğinden yana olduk bir olduk. Birliğimizi zedeleyecek davranışlarda bulunmadık. Bunun yanı sıra MHP'nin daha iyi bir geleceğe taşınması konusunda irade beyanında bulunduk.


"MHP'nin geleceği noktasında sessiz kalmayacağız"

Bundan sonrada MHP'ye hizmet etmeye devam edecek düşüncelerimizi paylaşmayı sürdürecegiz. MHP'nin geleceği noktasında sessiz kalmayacağız. Bu zamana kadar sandıklarımızda görev alan çok kıymetli arkadaşlarımıza, beraber çalıştığımız mahalle teşkilatlarımıza, özveri ve fedakarlıklarıyla bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan kadınlarımıza, partimize ve şahsıma gösterdikleri nezaket ve misafirperverliklerinden dolayı Kumlu'daki STK’lara,Mahalle Muhtarlarımıza,her biriyle kardeşlik bağı kurduğum yönetim kurulunda ki kardeş ve ağabeylerime, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen geçmiş dönem İlçe başkanlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu vesile ile Hepinizi sevgi,saygı ve en kalbi duygularımla selamlıyorum."
                                                                         
Ayhan RÜSVANLI                                                          (Türk Silahlı Kuvvetleri GAZİSİ)

Haber: Markasehirgazetesi.com


Etiketler: Mhp teşkilatı KAPATTI - mhp kumlu teşkilatı - Hatay - Mhp - kumlu

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com