Milletvekili Av.Adem YEŞİLDAL Teşekkür Mesajı | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Milletvekili Av.Adem YEŞİLDAL Teşekkür Mesajı02.11.2015 19:35

Milletvekili Av.Adem YEŞİLDAL Teşekkür Mesajı

Milletvekili Av.Adem YEŞİLDAL Teşekkür Mesajı


26. Dönem erken seçimlerinde AK Parti'den 1. sıra milletvekili adayı olarak seçilen Av.Adem YEŞİLDAL, teşekkür mesajı yayımladı.


Bu haber 904 kez okundu. Mesajında;

Kıymetli Hataylılar;

1 Kasım genel seçimlerinde milletimiz iradesini sandığa yansıtarak son sözünü söyledi. Birliğine, dirliğine, geleceğine, memleketine sahip çıktı ve AK Parti’yi tek başına iktidar yaptı. Bu sonuç ile Milletimiz kazandı, Hatay kazandı, Türkiye kazandı. Yeni Türkiye yolunda güçlü ve Büyük Türkiye heyecanımız ve aşkımız sizden aldığımız destekle daha da büyüdü. İnşallah, Milletimize hizmet yolunda partimize oy vermiş yada vermemiş olan tüm vatandaşlarımıza hizmet etmeyi sürdüreceğiz.  Ülkemize hizmet yolunda üstlendiğimiz görev ve  sorumluluğun ağırlığının bilincinde olarak Hatay’ın ve Türkiye’nin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz. Bu kutlu yolda bizi yalnız bırakmayan tüm Hataylı hemşehrilerime, seçim süreci boyunca üstün gayretler göstererek çalışmalarını sürdüren teşkilat mensubu arkadaşlarıma ve bu davaya gönül veren tüm isimsiz kahramanlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Av.Adem YEŞİLDAL

AK Parti Hatay MilletvekiliEtiketler: Av. Adem YEŞİLDAL - Hatay Milletvekili 1.Sıra - Hatay Seçim - Hatay AK PArti

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com