Aynısından Dörtyol'da İstiyor | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Aynısından Dörtyol'da İstiyor02.07.2015 13:00

Aynısından Dörtyol'da İstiyor

Aynısından Dörtyol'da İstiyor


Hatay Büyükşehir Belediyesi'nin Antakya Esentepe Mahallesine yapılan sentetik çim saha büyük bir memnuniyetle karşılanırken, 120 nüfuslu ve BAL Ligi takımı olan Dörtyol'da da spor kamuoyu tarafından beklenmekte.


Bu haber 1464 kez okundu.
Hatay Büyükşehir Belediyesi'nin Antakya Esentepe Mahallesine yapılan sentetik çim saha büyük bir memnuniyetle karşılanırken, 120 nüfuslu ve BAL Ligi takımı olan Dörtyol'da da spor kamuoyu tarafından beklenmekte.


Mahallesindeki çalışmaları yakından takip eden muhtar Yıldız HBB’nin Nuri Aydın Konuralp Caddesi üzerindeki kaldırım yenileme çalışmaları ve Altınçay Sentetik Çim Futbol Sahasının yapım çalışmalarından oldukça memnun.

Başkan Savaş Gençlere Önem Veriyor

Başkan Savaş’ın gençlere verdi öneme dikkat çeken Yılmaz: “Mahallemize kazandırmış olduğu sahadan dolayı Büyükşehir Belediye başkanımıza teşekkür ederim. Gençlerimiz sokakta gezmektense işte futbol sahası ve spor kompleksimiz mahallemize sınırdır. Burada gençlerimize yönelik aktiviteler vardır. Burada gençlerimizi hem spora yönlendirme ortamını, hem de mahallemize bu güzellikleri katan başkanımıza çok teşekkür ederim” dedi.

Büyükşehir Belediyesi’nin Hatay’ın her yerinde çalıştığını ifade eden Yılmaz “Büyükşehir Belediyemiz Merkeze bağlı Esentepe Mahallemizde Nuri aydın Konuralp caddesinde 2000 metre kaldırım yapmaktadır. Mahalle sakinleri ve muhtarlığımız adına Sayın Başkan Doç. Dr. Lütfü Savaş Bey’e teşekkür ederim”dedi.

Öte yandan Hatay'ın 120 bin nufuslu Dörtyol  ilçesi yılan hikayesine dönen saha sorunu henüz çözüme kavuşmadı.

Spor kamuoyu spor'a ve sporculara büyük önem veren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'tan Dörtyol'a en az 1 tane sentetik de olsa bir saha kazandırması beklentilerini yenilediler. "Aynısından Dörtyol'a da istiyoruz"  şeklinde sosyal medyadan isteklerini yenilediler.Haber: Markasehirgazetesi


Etiketler: Aynısından Dörtyol'da İstiyor - hatay - sentetik çim saha - esentepe çim saha - antakya futbol sahası - dörtyol - futbol - saha sorunu - lütfü savaş - dörtyol spor - dörtyol gençlerbirliği

Diğer SPOR haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com