DÖRTYOL GENÇLERBİRLİĞİ SPOR SİZ SAHİP ÇIKMAZSANIZ KAPANACAK | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> DÖRTYOL GENÇLERBİRLİĞİ SPOR SİZ SAHİP ÇIKMAZSANIZ KAPANACAK19.06.2015 22:30

DÖRTYOL GENÇLERBİRLİĞİ SPOR SİZ SAHİP ÇIKMAZSANIZ KAPANACAK

DÖRTYOL GENÇLERBİRLİĞİ SPOR SİZ SAHİP ÇIKMAZSANIZ KAPANACAK


Dörtyol’da sportif alanda üst üste elde ettiği başarılarla göğsümüzü kabartan ve ilçenin iftiharı olan Dörtyol Gençler Birliği Spor sponsor bulamazsa kapanacak.


Bu haber 1035 kez okundu.

Dörtyol’da sportif alanda üst üste elde ettiği başarılarla göğsümüzü kabartan ve ilçenin iftiharı olan Dörtyol Gençler Birliği Spor sponsor bulamazsa kapanacak.

Dörtyol Gençler Birliği Spor Kulübü Başkanı Ali Rıza Günaydın yazılı olarak yaptığı açıklamada; “2011/2012 futbol sezonunda 2. amatör ligden yeniden başlattığımız futbol mücadelemizi dört sene arka arkaya (ilk iki senesini namağlup olarak) şampiyon tamamlayıp en sonunda yarı profesyenel lig olan bölgesel amatör BAL Ligi'ne yükseldik.

Her türlü olumsuzluğa rağmen stadımız, tesislerimiz, hatta antrenman sahamız olmadığı halde, sadece bir elin parmağı kadar yönetici arkadaşlarımızın her türlü maddi manevi desteği ve Dörtyol Belediye Başkanımız sayın Yaşar Toksoy'un ciddi anlamda maddi ve manevi katkıları sayesinde 14 takımlı BAL ligi grubunu 4. Sırada tamamladık.

Sezon tamamlandıktan sonra her türlü girişimimize rağmen Dörtyol takımlarını Belediye çatısı altında birleşmesini maalesef sağlayamadık. Önümüzdeki sezon için de gerekli olan maddi gücü şu an için yönetim olarak sağlamakta da çok ciddi sıkıntılar çekmekteyiz. Yeni sezonda ciddi anlamda bir sponsor veya destek sağlayacak yeni yönetici arkadaşlar bulamadığımız takdirde önümüzdeki sezonda bu lige katılım şansımız olmayacaktır. Yeni sezonda lige katılamadığımız takdirde bütün emeklerimiz boşa gidecektir.

Her hangi bir şekilde destek olmak isteyen, yönetime istekli olan veya sponsor yönetici olmak isteyen ve hatta kendi başkanı ve yönetim kurulu ile gelmek isteyen tüm arkadaş ve ekiplere kapımız sonuna kadar açıktır.

Biz mevcut yönetim olarak her türlü desteği sağlamaya hazırız. Sporu ve Dörtyol'u seven tüm sevdalılara duyuruyoruz. Her şey Dörtyol için...” dedi.

Aslında bu çağrı Dörtyol Gençler Birliği Spor Kulübü Yönetiminin kamuoyuna yaptığı son çağrı. Çünkü bu güne kadar omuzladıkları maddi ve manevi yükü bundan sonraki süreçte bir avuç insanla götürmeleri mümkün değil.

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden takımların yarı profesyonel bir anlayışla yönetilmeleri gerekir. Böyle takımlara düzenli gelir sağlayıcı bir kaynak yada sponsor olmalıdır. Yönetimdekilerin desteği ve bağışçıların eline bakarak ilerlemeleri mümkün değildir. Ayrıca kurumsallaşmaları ve belli bir kimliğe sahip olmaları da gerekir. Bu manada bölgemizdeki önemli sanayi kuruluşları kendi isimlerini de vererek bu takımın yaşamasını sağlayabilir yada Dörtyol’da bir kaç parçaya bölünmüş ve hepsi maddi imkansızlıklar yaşayan takımlar yerel yönetimin şemsiyesi altına toplanıp güçlü bir yapı oluşturulabilir. İşte bunların hepsinin hesabı bugün yapılmalı. Aksi takdirde yarın geç olacak. Dörtyol’da sporun yaşatılması için siz sahip çıkmazsanız Dörtyol Gençler Birliği Spor Kulübü kapanacak.      
HABER:Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL(Hatay),(DHA)

Etiketler: Dörtyol Gençler Birliği Spor Kulübü Başkanı Ali Rıza Günaydın -Dörtyol Gençler Birliği -Dörtyol Gençler Birliği Spor - hatayspor - dörtyol spor - Dörtyol Spor Klübü kapanıyor mu - hatay31 - spor31 -

Diğer SPOR haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com