FB Spor Okulu Dörtyol'da Açılıyor | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> FB Spor Okulu Dörtyol'da Açılıyor16.06.2016 06:00

FB Spor Okulu Dörtyol'da Açılıyor

FB Spor Okulu Dörtyol'da Açılıyor


Fenerbahce Spor okulu Hatay'ın Dörtyol ilçesinde açılıyor...


Bu haber 1135 kez okundu. Fenerbahce Spor okulu Hatay'ın Dörtyol ilçesinde açılıyor...

Dörtyol Bld.sporun başarılı  teknik adamı A.Fatih Kahveci, Fenerbahce futbol okulunu Dörtyol'da Berat Kapalı sahada acilacak. 6 ve 14  yaş aralığında faaliyet gösterecek okulun kayıtları başladı.

FB Spor Okulu ile ilgili olarak gazetemize açıklama yapan A. Fatih Kahveci; "Dörtyol yetenekli çocuklarımızı ve gençlerimizi yetiştirmek amacı ile Fenerbahçe futbol okulu kuruldu. Fenerbahçe Spor Kulübü Spor Okulları olarak; en önemli ve değerli varlığımız olan çocuklarımızın zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak bizlere büyük mutluluk vermektedir.

Gelişen ve değişen dünya yapısı ile Fenerbahçe Spor Kulübü olarak bizde bu değişimin bir parçası olmuş bulunmaktayız. Sporun ve sporcunun her daim yanında olan kulübümüz, yetiştirmekte olduğumuz sporcu adaylarına profesyonel sporun gereklerini öğretmeyi bir ilke olarak kabul etmiştir.

Bu planlama dahilinde amacımız; sporcularımıza Fenerbahçe sevgisini hissettirmek, Fenerbahçe ruhunu ve prensiplerini sporun her dalına yayarak yetenekli ve spor ahlakı olan bireyler yetiştirmek olmaktadır.

Tüm genç sporcu adaylarını, Fenerbahçe Spor Kulübü farkı ile eğitim almaları için aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız" ifadelerine yer verdi.