Ve Akif Özer | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >>Ve Akif Özer 23.03.2015 02:22

Ve Akif Özer

Ve bağlaçtır lakin Mehmet Akif Özer ismi ile bezen sıfat da olur.

Ve Akif Özer
Ve bağlaçtır lakin Mehmet Akif Özer ismi ile bezen sıfat da olur.
Neden mi?
Av. Akif Özer, Erzin`de hemen hemen tüm toplumsal talep ve tepkimelerde olan isim.

Ama öyle bağırıp çağırıp, yakan, yıkan, taş atanlardan değil Tıpkı eğitiminde olduğu gibi hep hukuk çerçevesinde oldu.

Hatırlarsanız Erzin`de bir tapuzede krizi yaşandı. Vakti zamanında dişinden tırnağından arttırdıkları paralarla yer alan ve üzerine başlarını sokacak birer ev yapan insanların yıllar sonra mahkeme kararı ile tapularının YOK sayılarak sokağa atılma davası.

"Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz" atasözündeki gibi 5 kuruş talep etmeden onlarca insanın önüne düşüp yol gösterici olmuşdu Av. Akif Özer.

Daha sonra Şehir Stadyumu, Köprü Yapımı, Burnaz Plajı, Termik Santral, Devlet Hastanesi ve başta olmak üzere tüm sorun ve taleplerde yer alan isim Akif Özer...

30 Mart Mahalli İdareler Genel seçimleri öncesi CHP`den Belediye Başkan aday adayı oldu ve ön seçimde de hatrı sayılır bir oy aldı ama yetmedi adaylığına ki, mevcut Başkan Kasım Şimşek yeniden seçildi ve CHP Erzinde 3. parti oldu.

Ama küsmedi, oturup evinde, ofisinde "banane" demedi. Daha ileriye gitti Erzin Kent Konseyininin kurulmasına öncülük etti ve tüm üyelerce aday gösterilerek Erzin Kent Konseyi Başkanlığına seçildi.

Şimdi 7 Haziran`da 25. dönem milletveilliği genel seçimi var ve Av. Akif Özer, CHP ilçe örgütütünün tümünün desteği ile Erzin`den çıkan tek aday adayı.

Basın açıklamasına gittim. 
Başından sonuna kadar özenle hazırlanmış akılcı ve coşkulu bir konuşma oldu.
Salonu hınca hıç dolduran kalabalığın arasında bulunan 2 aday adayı( Ali Aslan, Mustfa Kamil Turan) da konuşma sonrasında ayağa kalkarak dakikalarca alkışladılar.

Daha da ilginç olanı CHP ilçe binasında açıklama yapılırken partili olmayan fakat Akif Özer aday adayı olacak diye birçok sivil toplum kuruluşunun temsilcisileri de hazır bulunarak Özer`e destek verdiler.

Akif Özer ismini hangi siyasi görüşten olursa olsun kime sorduysak Erzin başta olmak üzere tek bir olumsuz cümle işitmedik. 7`den 77`ye her kesmin sevdiği ve çok nadir görülen ittifak Akif Özer ismi üzerinde mevcut.

Erzin bu fırsatı değerlendirmek için üzerine düşeni yaptı ve aday adayını çıkarrtı. Şimdi söz önseçim yapmayacağını deklare eden CHP Genel Merkezinde.

http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com