MİLLETİMİZ ÇANKAYA’DA YETKİ BENDE DEDİ… | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> MİLLETİMİZ ÇANKAYA’DA YETKİ BENDE DEDİ… 11.08.2014 23:00

MİLLETİMİZ ÇANKAYA’DA YETKİ BENDE DEDİ…


Günlerdir devam eden Cumhurbaşkanı kim olacak tartışmalarına, en güzel cevabı vatandaşlarımız kutsal oylarıyla verdi. 12. Cumhurbaşkanı seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan şimdiye kadar girdiği dokuz seçimden zaferle çıkmayı başarmıştır. Bu seçimlerde ilk defa, sonucu önceden tahmin edilen bir süreç yaşandı. Yaz tatili nedeniyle seçime katılım oranı, umulandan düşük oldu.

Demokrasinin bir gereği olarak, herkes istediği adaya oy vermiştir. Seçim geride kalmıştır. Şimdi hep birlikte, Türkiye’yi daha ileri götürme zamanıdır. Seçimleri demokrasi kazanmıştır, Ülkemiz kazanmıştır.

Bundan sonra Ak Parti’de yol haritası nasıl belirlenecek. Her şey Anayasaya ve kanunlara göre olacak. Ak Parti’nin Genel Başkanı ve Başbakan kim olacak. Ak Partide bu soruya, yapılacak araştırmalar sonucunda, cevap verilecek. Muhalefetteki birleşme, mahalli seçimlerdeki oy oranının bu defa düşmesine engel olamadı. Halkımız çatı adayda değil, taban adayda birleşti. Cumhur,  ilk defa aracısız kendi Başkanını seçti. Kararıma kimseyi müdahale ettirmem dedi. Dünya’nın değişiklik coğrafyalarında, zulüm altında sıkıntılar çeken Müslüman kardeşlerimizin dikkatleri Türkiye üzerindeydi. Seçim sonucuna çok sevindiler. İş dünyası, istikrar ve Ülkemizin geleceği açısından sonucu olumlu karşıladı.

Çok sayıda siyasi parti bir araya gelerek, ortak bir aday üzerinde anlaştılar. Ancak seçmenler, çatı aday değil, temel aday mesajı verdi. Asıl mesele, milletimizin gönlünde yer alabilmektir. Verilen karara herkesin saygılı olması gerekir.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyor, Yeni Türkiye hedefleri yolunda başarılar diliyorum.

http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com