Dörtyol Meslek Yüksek Okulunda Kepler Havada Uçuştu | Dörtyol Haber Ajans - En Son Güncel Son Dakika Haberleri
.::Amanos FM 98.1 Frekansı Dinliyorsunuz::.

.:: Reklam ve İlanlarınız İçin: 0546 546 17 61 ::.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >>Dörtyol Meslek Yüksek Okulunda Kepler Havada Uçuştu 01.06.2016 23:00

Dörtyol Meslek Yüksek Okulunda Kepler Havada Uçuştu

Dörtyol Meslek Yüksek Okulunda Kepler Havada Uçuştu

Dörtyol Meslek Yüksek Okulu, uzun Yıllar Hatay Mustafa Kemal Üniversitesine bağlı olarak işlevine devam ediyordu. İskenderun Teknik Üniversitesinin geçen yıl açılmasıyla, Dörtyol Meslek Yüksek Okulu yeni Üniversite adıyla ilk mezunlarını verdi. Mezun öğrenci sayısı, 200 civarındaydı.

Protokolün ve Türkiye`nin değişik yerlerinde öğrenci yakınlarının katıldığı Mezuniyet Gününde, heyecan ve sevinç vardı. Elbette öğrenciler 2 yıldır tanıdıkları arkadaşlarından ayrılacak olmanın hüznünü yaşıyorlardı.
Mezuniyet Andının söylenmesi ve öğrencilerin keplerini havaya fırlatmaları, adeta yeni bir hayatın başlangıcıydı. Mezun olmalarını herkesle paylaşıyorlardı.
Mezunlar arasında 51 yaşlarında olan, Çaylı Mahallesi Muhtarı, Saray Pastanesi sahibi İlhami Taşar ve Dişçioğlu Ticaretin Sahibi Yavuz Selim Şimşek, ilerlemiş yaşlarına rağmen azmin zaferini gösterdiler. Hal ve hareketleriyle öğrencilere güzel örnek oldular. Renkli kişilikleri ile törene katılanların ilgi odağıydılar. Taşar ve Şimşek`in Ortaokul ve Liseyi aynı sınıfta okumaları, Meslek Yüksek Okulunun Muhasebe Bölümünden birlikte mezun olmaları dikkat çeken bir ayrıntıydı. Okumanın yaşı olmaz diyen, başka mezunları da törende görmek mümkündü.
Öğrencileri tebrik ediyorum. Başta Okul Müdürü Doç. Dr. Emin Ünal olmak üzere, tüm Hocalarımıza teşekkür ediyorum. Öğrencilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan ailelerine ve Protokole şükranlarımı sunuyorum.

http://www.dortyoltv.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemez, çoğaltılamaz. Sitemizde yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. emre3357@gmail.com - 0543 558 33 57
haberyazilimi.com - copyright © 2012-2016 dortyoltv.com