Saadet Partisi Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Ceren Seda Çiçek'ten Dörtyol Gazeteciler Cemiyetini ziyaret

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Saadet Partisi Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Ceren Seda Çiçek'ten Dörtyol Gazeteciler Cemiyetini ziyaret
Abone ol
Saadet Partisi Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Ceren Seda Çiçek, Saadet Partisi Dörtyol İlçe Başkanı Yusuf Çiçek ile birlikte Dörtyol Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Siyaset Bilimleri ve Kamu Yönetimi konusunda yüksek lisans yapmış olan Ceren Seda Çiçek geçtiğimiz ay Saadet Partisi Hatay İl Kadın Kolları Başkanlığına atanmıştı.

Yapılan atamanın sonrasında sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve basın yayın kuruluşlarını öncelikli olarak ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduklarını belirten Saadet Partisi Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Ceren Seda Çiçek; "Önceliğimiz bölgesel sorunlara en fazla hakim olduğuna inandığımız muhtarlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız ve basın yayın kuruluşlarımızı ziyaret ederek onlardan bilgi talep ediyoruz. Hatay genelinde yeni bir yapılanmaya gidiyoruz. Ev hanımlarını ziyaret ediyoruz, çalışan kadınların sorunlarını diniliyoruz, işveren kadınlarımızın beklentilerini öğreniyoruz, katma değer üreten kadınlarımızın toplum içerisinde hakkettikleri yeri alma mücadelesinin yol ve yöntemleri konusunda fikir oluşturuyoruz. Bu manada basın meslek kuruluşlarının tavsiyelerine de özel bir önem veriyoruz. Ziyaretimizin temel amacı budur. " dedi.

Saadet Partisi Dörtyol İlçe Başkanı Yusuf Çiçek'te yerel basın kuruluşları ile her zaman işbirliği ve gönül birliği içerisinde çalışmalar yürüttüklerini, Dörtyol'daki basın kuruluşlarının her zaman ilkeli, seviyeli ve tarafsız bir habercilik anlayışıyla hareket etmekte olduğunu ve bundan da büyük bir mutluluk duyduklarını belirtti.

Dörtyol Gazeteciler Cemiyet Başkanı Sedat İskenderoğlu'da ziyaretten duyduğunu memnuniyeti ifade etti, siyasal bilgiler ve kamu yönetimi alanında yüksek lisans yapmış işinin uzmanı birinin Kadın Kolları İl Başkanlığına getirilmiş olmasını takdirle karşıladığını, bunun genele bir örnek teşkil etmesini temenni ettiğini belirtti.

Dörtyol Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Doğuş Gazetesi İmtiyaz Sahibi Esma Kural'da kadın dayanışmasının önemine vurgu yaparak, toplum içerisinde üretime katkısı olan kadınların yarattıkları katma değere oranla yeterli takdiri görmediklerini ifade etti. 

Saadet Partisi Dörtyol İlçe Başkanı Yusuf Çiçek'in doğum günü münasebetiyle bir de sürpriz pasta kesilirken, milli mücadele yılları, ülke ve dünya gündemi ile salgın süreci hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Özellikle de Yerel yönetim, Bölgesel Yönetim ve Genel İdarenin işleyişi ve hizmet noktasında aksayan konulara değinildi.  


Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
MHP’li Kaşıkçı: Hatay Büyükşehir Belediyesi deprem konusunda ciddiyetsiz bir tutum sergiliyor!Önceki Haber

MHP’li Kaşıkçı: Hatay Büyükşehir Belediy...

Mavi bültenle aranan DEAŞ’lı terörist Hatay sınırında yakalandıSonraki Haber

Mavi bültenle aranan DEAŞ’lı terörist Ha...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar