Künye

DORTYOLTV.COM

Sahibi ve Genel Koordinatörü

YUNUS EMRE URAK

[email protected]

(0543 558 33 57)

Dörtyol/Hatay

DÖRTYOL TV – DÖRTYOL HABER AJANS, WEB ÜZERİNDEN YAYIN YAPAN GÜNCEL BİR HABER PORTALIDIR.
YAZILI HER HANGİ BİR YAYIN ORGANI YOKTUR.
AMATÖR GİRİŞİMLE PROFESYONELCE HİZMET VERİR.
TİCARİ BİR FALİYETİ YOKTUR.
ULUSALCILIK DIŞINDA; DESTEKLEDİĞİ HER HANGİ BİR SİVİL TOPLUM KURULUŞU VEYA HERHANGİ BİR SİYASİ OLUŞUMA TABİ DEĞİLDİR.

“YAZARLAR” OLARAK YER ALAN YAZARLARIMIZIN TAMAMI
OTOMATİKMAN DORTYOLTV.COM PORTALI`NIN
YAZI KURULU ÜYELERİ
OLDUKLARINI KABUL ETMİŞ OLURLAR.
VE UYGLAMA HAKKINDA KARAR ALMADA SÖZ HAKKINA SAHPTİRLER.
*
Haber Portalımız Basın Ahlak İlkelerine uymayı söz verir.
Sitemizde bulunan her türlü yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yazılım & Teknik Destek
www.onemsoft.com 

ÖNEMLİ HATIRLATMA

 • dortyoltv.com Portalında yayınlanan haber ve makalelerden, tamamen yazarları, yayınlara yorum yapan kişiler olarak kendileri sorumludur.
 • dortyoltv.com Haber Portalında Yazar ve Muhabir olarak yazan her kişi bunu peşinen kabul etmiş demektir.
 • Haber Portalımızca verilen linklerden ve yapılan alıntılardan muhatapları-kaynakları sorumludur.

YAYIN İLKEMİZ

 1. dortyoltv.com Portalı, elde ettiği haber niteliğindeki bilgiyi objektif olarak, gerçekleri saptırmadan, hiçbir baskının etkisinde kalmadan, ulusal çıkarlar doğrultusunda kamuoyu ile paylaşır.
 2. dortyoltv.com Portalı, mesleki çalışmalarını her türlü çıkar ve nüfuz ilişkisinin dışında tutar.
 3. dortyoltv.com Portalı, yayın görevini yerine getirirken, mesleğin saygınlığına gölge düşürebilecek yöntem ve tutumlardan uzak durur.
 4. dortyoltv.com Portalı, yayınlarında hiç kimseyi ırkı, cinsiyeti, sosyal düzeyi veya ilişkisi, dini inançları veya fiziki kusurları nedeniyle aşağılamaz ve kınamaz.
 5. dortyoltv.com Portalı, düşünce, vicdan ve ifade özgürlüğünü sınırlayıcı; genel ahlak anlayışını, din duygularını, aile kurumunun temel dayanaklarını sarsıcı yayın yapmaz.
 6. dortyoltv.com Portalı, yayınlarında kişileri ve kuruluşları, eleştiri sınırlarının ötesinde küçük düşüren, aşağılayan veya iftira niteliği taşıyan lakap ve ifadeler kullanılmaz.
 7. dortyoltv.com Portalı, Yazarların kendi köşelerinde yazdıkları yazılardan kendilerini sorumlu kabul eder. Yazarların yazılarından kaynaklanan davalardan doğan tazminat kendileri tarafından ödenir.
 8. dortyoltv.com Portalı`nda, kişillerin yada kurumların suçlu olduğu yargı kararıyla belirlenmedikçe hiç kimse “suçlu” ilan edilmez.
 9. dortyoltv.com Portalı`nda inandırıcı makul nedenler gösterilmedikçe kimse, yasaların suç saydığı eylemlerle itham edilmez.
 10. dortyoltv.com Portalı`nda kişilerin özel yaşamı ilgilinin açık veya kapalı rızası olduğu anlamına gelen yaşam şekli ve kamu çıkarlarının gerektirdiği durumlar dışında yayınlara konu edilemez.
 11. dortyoltv.com Portalı`nda saklı kalması kaydıyla verilen bilgiler, ciddi bir biçimde kamu yararı gerektirmedikçe yayımlanamaz.
 12. dortyoltv.com Portalı`nda haber kaynağının kamuoyunu yanıltmayı amaçladığı haller hariç gizliliğine azami saygı ve titizlik gösterilir.
 13. dortyoltv.com Portalı`nda şiddet ve zorbalığı özendirici veya kışkırtıcı, çocukları olumsuz yönde etkileyici, bireyler, topluluklar ve uluslararasında nefret ve düşmanlığı körükleyici yayın yapmaktan kaçınılır.
 14. dortyoltv.com Portalı`nda yanlış yayınlardan kaynaklanan cevap ve tekzip hakkına saygı gösterilir, gereği yapılır.